Pozvánky

AGROTRIP PoľskoPoľská národná sieť pre vidiek (Krajowa SIECA Obszarów Wiejskich) a Ministerstvo poľnohospodárstva a rozvoja vidieka Vás s potešením pozvajú na štúdijnú návštevu "AGRO TRIP", ktorá sa bude konať 4-8. apríla 2013 v strednom Poľsku,vMazovskom a Świętokrzyskom. Regióne.

Akcia je organizovaná pre zástupcov národných vidieckych sietí a ich partnerov pôsobiacich v oblasti vidieckeho cestovného ruchu, zástupcov Európskej siete rozvoja vidieka (ENRD), ako aj predstaviteľov vládny a samosprávy, ktorá vplývajú na tvarovanie politiky rozvoja vidieka.
Počas Vášej návštevy by sme vá radi ukázali poľské turistické produkty:

- Spolufinancované z fondov EÚ, vrátane PRV 2007-2013;
- Implementované a riadené v spolupráci s partnermi z rôznych sektorov;
- S dopadmi na trh práce a na kvalitu života obyvateľov vidieckych oblastií.

Radi by sme Vás tiež pozvali na účasť na medzinárodnej konferencii nazvanej "Turistická infraštruktúra ako prvok obohacujúci ponuku vidieckých oblastí", ktorá prebieha v súčinnosti
s V. Medzinárodným veľtrhom AGROTRAVE, „Vidiecka turistika a agroturistika, organizovaným 5-7. 04. 2013 v Kielce. Ste vítaní aj na diskusii počas konferencie. Tohtoročnou partnerskou krajinou veľtrhu je Fínsko.
Cieľom návštevy je výmena poznatkov a príkladov dobrej praxe v rámci pozitívneho vplyvu turistickej infraštruktúry na rozvoj, fungovanie a integráciu vidieckych oblastí. To sa týka projektov priamych výdavkov na turistickúinfraštruktúru s prispením samosprávy, ako príklady môžeme uviesť, budovanie turistických objektov, športových a rekreačných zariadení, revitalizácia a modernizácia historických a kultúrnych budov, turistické trasy alebo turistických informačných systémov. Rovnako ide o projekty nepriamych výdavkov určených na zlepšenie technickej infraštruktúry v rámci dopravny a ochrany životného prostredia alebo slúžiace rozvoju služieb, ktoré zlepšujú kvalitu života obyvateľov a turistické atraktivity vidieckych oblastí. Komplexný a viac rozmerový charakter projektov bude ešte dôležitejší v novom programovom období.
Ponúkame poľsko-anglického tlmočníka, autobusovú dopravu počas študijného pobytu, ubytovanie a stravovanie pre účastníkov 4-8 04. (a l ubytovanie z 3. apríla pre hostí ktorí nie sú schopní sa dostať na miesto stretnutia pred poludním dňa 4. apríla 2013), voľný vstup na veľtrh Agrotravel a účasť na poľskej tradičnej slávnostnej večeri 5. apríla 2013. Je možné,odísť aj skôr , to znamená v nedeľu popoludní (07.04.2013) v závislosti na výhodných priamych spojeniach.
Prosím pošlite svoj registračný formulár do 1. marca 2013 na e-mailovú adresu: A.Markuszewska @ fapa.org.pl
Viac informácií o AGROTRAVEL Fair môžete nájsť na: www.agro.travel
Viac informácií o regióne: www.swietokrzyskie.travel / en
Srdečne Vás pozývame, do Poľska aby ste sa podieľali na AGRO TRIP.

www.ksow.plNávrh časového rozvrhu návštevy:

04. Apríla .2013 (štvrtok)

Účastníci sa stretnú o 12.00 vo Varšave (pri vchode do múzea techniky v paláci kultúry a vedy)
Odchod autobusu odchod v 12.30-13.00

Cesta do Kielce, vrátane niektorých zastávok na ceste (návštevy a stretnutia s predstaviteľmi turistických produktov v regióne Mazovia a obed

Večera a ubytovanie v meste Kielce

05. Apríla.2013 (piatok)

Raňajky
Účasť na medzinárodnej konferencii pod názvom "Turistický infraštruktúra ako prvok obohacujúci ponuku vidieckych oblastí", ktoré sprevádza V. medzinárodný veľtrh Fair AGROTRAVEL 2013 v Kielce v oblasti vidieckeho cestovného ruchu a agroturistiky (Kielce Veľtrhy)
Obed a návšteva veľtržných expozícií / Stojany
Účasť na poľskej tradičnej slávnostnej večeri v hoteli Lysogory v meste Kielce
Ubytovanie v meste Kielce

06.Apríla .2013 (sobota)

Raňajky
Odchod z Kielce, vrátane niektorých zastávok na ceste (návštevy a stretnutia s predstaviteľmi turistických produktov v Świętokrzyskie regióne a obed
Večera a ubytovanie na trase návštevy

07.Apríla.2013 (nedeľa)

Raňajky
Odchod do Varšavy, vrátane niektorých zastávok na ceste (návštevy a stretnutia s predstaviteľmi turistických produktov v regióne Mazovia a obed
Voliteľný individuálny odchod
Príchod do Varšavy vo večerných hodinách
Večera a ubytovanie v hoteli vo Varšave

08.Apríla.2013 (pondelok)

Raňajky, odhlásenie sa a odchod

LEADER

Počasie na Slovensku

KALENDÁR

Október 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
meniny má: Eliška

Bence

Bodrogtour

Ubytovanie Ondana